Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки панталони
Код на производ:
(HC5262)
adidas

adidas Future Icons

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons се долен дел машки тренерки со класичен дизајн кој ви дава удобност додека се релаксирате или додека ги извршувате секојдневните обврски. Меката ткаенина обезбедува удобност без разлика на вашите активности. Овие долен дел тренерки се одликуваат со стандарден крој и заострени ногавици кои завршуваат со еластични делови. Во производството е користен рециклиран полиестер, бидејќи се грижиме за зачувување на животната средина. Спецификација: Стандарден крој Еластични делови на ногавиците Џебови Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер Машинско перење.
Подетално

adidas Future Icons се долен дел машки тренерки со класичен дизајн кој ви дава удобност додека се релаксирате или додека ги извршувате секојдневните обврски. Меката ткаенина обезбедува удобност без разлика на вашите активности. Овие долен дел тренерки се одликуваат со стандарден крој и заострени ногавици кои завршуваат со еластични делови. Во производството е користен рециклиран полиестер, бидејќи се грижиме за зачувување на животната средина.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ногавиците
 • Џебови
 • Состав на материјал: 67% памук, 33% рециклиран полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош