Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
adidas Badge of sports
Код на производ:
(FM6349)
adidas

adidas Badge of sports

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Цена со попуст
1.590 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MUST HAVE BOS е машки шорц за секојдневно носење. Удобен е и лесен. Ќе ви биде добар сојузник во сите ситуации кога сакате да се опуштите и да уживате во мека удобност. Направен е од комбинација на памук и полиестер. Страничните џебови се практични за складирање на основните работи. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет и со кампањата Better cotton се грижи за одржливоста на производството на памук во светот. Спецификација: Машки шорцеви Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер Дозволено перење во машина за перење Regular fit.
Подетално

adidas MUST HAVE BOS е машки шорц за секојдневно носење. Удобен е и лесен. Ќе ви биде добар сојузник во сите ситуации кога сакате да се опуштите и да уживате во мека удобност. Направен е од комбинација на памук и полиестер. Страничните џебови се практични за складирање на основните работи. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет и со кампањата Better cotton се грижи за одржливоста на производството на памук во светот.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Дозволено перење во машина за перење
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош