Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
adidas Own The Run
Женска јакна
Код на производ:
(HB9370)
adidas

adidas Own The Run

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Цена со попуст
3.750 ДЕН
Заштеда: 938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прицврстете ја adidas OWN THE RUN женската ветровка кога ќе има слаб дожд или ветер за време на вашата секојдневна рутина на трчање. Не можете да го предвидите времето, но можете секогаш да бидете подготвени. WIND.RDY ги блокира елементите на лошото време за да можете да продолжите да трчате со сигурност. Рефлектирачките детали овозможуваат подобра видливост. adidas OWN THE RUN женската ветровка е направена од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Модел: regular fit WIND.RDY Патент по целата должина Висока крагна Водоотпорна Џеб со патент Внатрешен џеб Прилагодлива капуљача Рефлектирачки детали Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Прицврстете ја adidas OWN THE RUN женската ветровка кога ќе има слаб дожд или ветер за време на вашата секојдневна рутина на трчање. Не можете да го предвидите времето, но можете секогаш да бидете подготвени. WIND.RDY ги блокира елементите на лошото време за да можете да продолжите да трчате со сигурност. Рефлектирачките детали овозможуваат подобра видливост. adidas OWN THE RUN женската ветровка е направена од рециклиран материјал, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Модел: regular fit
 • WIND.RDY
 • Патент по целата должина
 • Висока крагна
 • Водоотпорна
 • Џеб со патент
 • Внатрешен џеб
 • Прилагодлива капуљача
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна GN2725
  Prosecna ocena:
  ocene
  3
  adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
  4.641 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.188 ДЕН
  Помош