Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
adidas Juventus Chinese New Year
Машки дрес
Код на производ:
(H67141)
adidas

adidas Juventus Chinese New Year

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas JUVENTUS CHINESE NEW YEAR машката маица ќе ви овозможи да ја покажете вашата љубов кон фудбалот и вашиот омилен фудбалски клуб. Квалитетниот памук од кој е направена ќе ја задоволи вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност во секоја прилика. Ребрестото зајакнување на крагната ја држи маицата на место додека сте во движење. Грбот на Јувентус кој се наоѓа на градите им дава до знаење на сите за кој тим навивате. Поддржете го вашиот омилен тим на теренот или на трибините во оваа машка фудбалска маица. Спецификација: Ребресто зајакнување на крагната Кратки ракави Грбот на Јувентус на градите Состав на материјал: 70% памук, 30% рец. полиестер.
Подетално

adidas JUVENTUS CHINESE NEW YEAR машката маица ќе ви овозможи да ја покажете вашата љубов кон фудбалот и вашиот омилен фудбалски клуб. Квалитетниот памук од кој е направена ќе ја задоволи вашата кожа и ќе ви даде максимална удобност во секоја прилика. Ребрестото зајакнување на крагната ја држи маицата на место додека сте во движење. Грбот на Јувентус кој се наоѓа на градите им дава до знаење на сите за кој тим навивате. Поддржете го вашиот омилен тим на теренот или на трибините во оваа машка фудбалска маица.
Спецификација:

 • Ребресто зајакнување на крагната
 • Кратки ракави
 • Грбот на Јувентус на градите
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рец. полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дрес GJ6801
  2.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дрес CF1036
  870 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.088 ДЕН
  Помош