Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски фустан
Код на производ:
(DD5626-206)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.043 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женски lifestyle фустан со класичен спортски крој што можете да го усогласите со патики или влечки за беспрекорен урбан стил на облекување. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост додека шетате по градските улици, овој Nike фустан ќе биде вашиот идеален сојузник. Овој модел се одликува со долги ракави и со патент на самите завршници. Мекото и топло руно во контакт со вашата кожа дава пријатно и мазно чувство. Должината на овој фустан е до над коленото, па совршената линија на вашите нозе ќе дојде до израз. Изработен е од памук и полиестер и носи совршена и целодневна удобност. Спецификација: Женски lifestyle фустан Состав: 69% памук и 31% полиестер Долг ракав со патент завршница Должина: над колена .
Подетално

Nike Sportswear е женски lifestyle фустан со класичен спортски крој што можете да го усогласите со патики или влечки за беспрекорен урбан стил на облекување. Доколку сакате да ја истакнете вашата женственост додека шетате по градските улици, овој Nike фустан ќе биде вашиот идеален сојузник. Овој модел се одликува со долги ракави и со патент на самите завршници. Мекото и топло руно во контакт со вашата кожа дава пријатно и мазно чувство. Должината на овој фустан е до над коленото, па совршената линија на вашите нозе ќе дојде до израз. Изработен е од памук и полиестер и носи совршена и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Женски lifestyle фустан
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Долг ракав со патент завршница
 • Должина: над колена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош