Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
adidas Entrada 22
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(H57533)
adidas

adidas Entrada 22

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ENTRADA 22 се машки долен дел тренерки во кои не можете да останете незабележани. Колекцијата Entrada 22, инспирирана од фудбалот овозможува вашиот тим да биде забележан и на теренот и надвор од него. Технологијата за апсорпција, попозната како технологија AEROREADY, ќе ви овозможи удобност во текот на играта. Патентите на глуждот, т.е. на дното на тренерките го забрзуваат процесот на пресоблекување кога ќе дојде време да заблескате во играта. Спецификација: Машки тренерки – долен дел технологија AEROREADY Патенти на глуждовите Предни џебови со патент Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ENTRADA 22 се машки долен дел тренерки во кои не можете да останете незабележани. Колекцијата Entrada 22, инспирирана од фудбалот овозможува вашиот тим да биде забележан и на теренот и надвор од него. Технологијата за апсорпција, попозната како технологија AEROREADY, ќе ви овозможи удобност во текот на играта. Патентите на глуждот, т.е. на дното на тренерките го забрзуваат процесот на пресоблекување кога ќе дојде време да заблескате во играта.
Спецификација:

 • Машки тренерки – долен дел
 • технологија AEROREADY
 • Патенти на глуждовите
 • Предни џебови со патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош