Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
Детски костим за капење
Код на производ:
(HC9650)
adidas

adidas Badge Of Sports

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 92
 • 98 98
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 122
 • 128 7-8г.
 • 134 134
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 158
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MUST HAVE е детски костим за капење за девојчиња. Модерниот дизајн носи елегантен, спортски изглед, што е креација на познатата колекција Must Have. Удобниот крој и ткаенина отпорна на хлор ќе им ја обезбеди потребната удобност на вашите деца додека пливаат. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: Костим за капење за девојчиња Состав: рециклиран полиестер, еластин.
Подетално

adidas MUST HAVE е детски костим за капење за девојчиња. Модерниот дизајн носи елегантен, спортски изглед, што е креација на познатата колекција Must Have. Удобниот крој и ткаенина отпорна на хлор ќе им ја обезбеди потребната удобност на вашите деца додека пливаат. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се изборот на adidas за спас на нашата планета. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.
Спецификација:

 • Костим за капење за девојчиња
 • Состав: рециклиран полиестер, еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Бикини
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62
  68
  74
  80
  86
  92
  98
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122
  128 7-8г.
  134
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош