Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
PUMA SWxP
Женски дуксер
Код на производ:
(533562-29)
PUMA

PUMA SWxP

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma SWxP е женски дуксер со класичен крој и пријатна ткаенина. Неговата едноставност и чистите дизајнерски линии овозможуваат лесно да се вклопи со остатокот од гардеробата. Скратениот крој го прави модерен и привлечен, додека еластичните делови на ракавите и половината го задржуваат дуксерот на место. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Еластични делови на ракавите и половината Краток крој Состав: 100% памук.
Подетално

Puma SWxP е женски дуксер со класичен крој и пријатна ткаенина. Неговата едноставност и чистите дизајнерски линии овозможуваат лесно да се вклопи со остатокот од гардеробата. Скратениот крој го прави модерен и привлечен, додека еластичните делови на ракавите и половината го задржуваат дуксерот на место. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

Regular fit

Еластични делови на ракавите и половината

Краток крој

Состав: 100% памук

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 533564-01
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 589157-73
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 589157-51
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Помош