Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
adidas Badge of Sport Briefs
Детски костим за капење
Код на производ:
(GN5891)
adidas

adidas Badge of Sport Briefs

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од ватерполо до скијање на вода, adidas Badge of Sports детските шорцеви за пливање обезбедуваат удобност при сите активности на вода. Infinitex Fitness ткаенината е долготрајна и отпорна на хлор. adidas Badge of Sport adidas им дава спортски изглед. adidas Badge of Sports детските шорцеви за пливање се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Ткаенина отпорна на хлор Еластичен прилагодлив појас Primegreen Состав: 80% рециклиран најлон Infinitex Fitness, 20% еластин.
Подетално

Од ватерполо до скијање на вода, adidas Badge of Sports детските шорцеви за пливање обезбедуваат удобност при сите активности на вода. Infinitex Fitness ткаенината е долготрајна и отпорна на хлор. adidas Badge of Sport adidas им дава спортски изглед. adidas Badge of Sports детските шорцеви за пливање се направени од Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Ткаенина отпорна на хлор
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Primegreen
 • Состав: 80% рециклиран најлон Infinitex Fitness, 20% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Машки костим за капење
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Костимот за пливање adidas BOYS LINEAGE SWIM BRIEFS за момчиња е за сите оние кои сакаа...
  1.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.288 ДЕН
  Помош