Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
adidas Lineage
Детски костим за капење
Код на производ:
(HD4745)
adidas

adidas Lineage

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas LINEAGE SWIM костимот за капење за момчиња е дизајниран да му ја даде на вашето дете удобноста што ја заслужува. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив, направен од рециклирани состојки. Овој костим е совршен за идните млади пливачи. adidas логото им дава спортски изглед и им дава до знаење на сите дека е дел од тимот на adidas. За секој тренинг или рекреација, облечете му го adidas LINEAGE SWIM костимот за капење за момчиња. Спецификација: Појас со ластика и учкур INFITEX FITNESS заштита од хлор Primegreen материјал adidas лого Состав на материјал: 80% најлон, 20% еластин.
Подетално

adidas LINEAGE SWIM костимот за капење за момчиња е дизајниран да му ја даде на вашето дете удобноста што ја заслужува. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив, направен од рециклирани состојки. Овој костим е совршен за идните млади пливачи. adidas логото им дава спортски изглед и им дава до знаење на сите дека е дел од тимот на adidas. За секој тренинг или рекреација, облечете му го adidas LINEAGE SWIM костимот за капење за момчиња.
Спецификација:

 • Појас со ластика и учкур
 • INFITEX FITNESS заштита од хлор
 • Primegreen материјал
 • adidas лого
 • Состав на материјал: 80% најлон, 20% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - едноделен
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош