Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
Машка маица
Код на производ:
(218227-GS036)
CHAMPION

CHAMPION AUTHENTIC

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION AUTHENTIC е машка lifestyle маица дизајнирана за ваше целодневно задоволство. Лесниот памучен материјал нуди прозрачност и ви дава неверојатна удобност при контакт контакт со вашата кожа. Овој модел се одликува со класичен крој, кратки ракави што го спречува влечењето на маицата и овозможува нејзина долготрајност. Преку градите се наоѓа шарено масивно CHAMPION лого кое јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд и го зголемува бројот на комбинации на облека. Омилени фармерки, тренерки или шорцеви, изборот е само ваш, а со оваа Champion маица не постои можност да направите погрешен избор. Спортскиот едноставен крој обезбедува удобност и слобода на движење. Облечете ја оваа Champion маица и тргнете во новите летни авантури безбедно и со многу самодоверба. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Засилена крагна Состав: 100% памук Класичен спортски крој CHAMPION лого.
Подетално

CHAMPION AUTHENTIC е машка lifestyle маица дизајнирана за ваше целодневно задоволство. Лесниот памучен материјал нуди прозрачност и ви дава неверојатна удобност при контакт контакт со вашата кожа. Овој модел се одликува со класичен крој, кратки ракави што го спречува влечењето на маицата и овозможува нејзина долготрајност. Преку градите се наоѓа шарено масивно CHAMPION лого кое јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд и го зголемува бројот на комбинации на облека. Омилени фармерки, тренерки или шорцеви, изборот е само ваш, а со оваа Champion маица не постои можност да направите погрешен избор. Спортскиот едноставен крој обезбедува удобност и слобода на движење. Облечете ја оваа Champion маица и тргнете во новите летни авантури безбедно и со многу самодоверба.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • Состав: 100% памук
 • Класичен спортски крој
 • CHAMPION лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Бојана Карапалевска
   Бојана Карапалевска

   08.08.2022. 11:43

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218227-EM006
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218232-WW001
  833 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 217497-KK001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  945 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.890 ДЕН
  Помош