Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA HER
PUMA HER
PUMA HER
PUMA HER
PUMA HER
PUMA HER
PUMA HER
PUMA HER
Женски хеланки
Код на производ:
(848196-01)
PUMA

PUMA HER

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma HER се спортски женски хеланки за тренинг. Удобноста и естетиката можат да го делат првото место кога се во прашање најважните парчиња облека, а Puma тоа го покажа и овој пат. Тесниот крој и високиот струк ќе одговараат на секоја женска фигура, а еластичниот појас ќе ви гарантира удобност при секое движење. Колку и да се интензивни тренинзите, овие хеланки ќе ве придружуваат од почеток до крај без прекин. Хеланките се направени од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Тесен крој Еластичен струк Рециклирани материјали: 95% памук, 5% еластин.
Подетално

Puma HER се спортски женски хеланки за тренинг. Удобноста и естетиката можат да го делат првото место кога се во прашање најважните парчиња облека, а Puma тоа го покажа и овој пат. Тесниот крој и високиот струк ќе одговараат на секоја женска фигура, а еластичниот појас ќе ви гарантира удобност при секое движење. Колку и да се интензивни тренинзите, овие хеланки ќе ве придружуваат од почеток до крај без прекин. Хеланките се направени од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Женски хеланки

Висок струк

Тесен крој

Еластичен струк

Рециклирани материјали: 95% памук, 5% еластин

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Категорија Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош