Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
Детски тренерки
Код на производ:
(H65801)
adidas

adidas Essentials Logo

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS LOGO детските унисекс летни комплет тренерки за бебиња и мали деца додаваат спортска нота во стилот на вашите малечки. Еластичната крагна и појасот го олеснуваат облекувањето и овозможуваат совршено вклопување. Дискретното adidas лого на градите го нагласува спортскиот дух на вашите малечки. Спецификација: Модел: regular fit Тркалезна крагна Еластичен прилагодлив појас Состав: 100% органски памук.
Подетално

adidas ESSENTIALS LOGO детските унисекс летни комплет тренерки за бебиња и мали деца додаваат спортска нота во стилот на вашите малечки. Еластичната крагна и појасот го олеснуваат облекувањето и овозможуваат совршено вклопување. Дискретното adidas лого на градите го нагласува спортскиот дух на вашите малечки.
Спецификација:

 • Модел: regular fit
 • Тркалезна крагна
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 100% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош