Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
PUMA Power
Машки дуксер
Код на производ:
(847378-02)
PUMA

PUMA Power

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Power е машки дуксер за тренинг. Дуксерот е украсен со гумен принт и кенгур џеб за чување на основните работи. Капуљачата со прилагодлив еластичен учкур ќе ви овозможи да останете активни во сите временски услови. Направена е од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Машки дуксер Кенгур џеб Капуљача со еластичен учкур Состав: 68% памук, 32% полиестер.
Подетално

Puma Power е машки дуксер за тренинг. Дуксерот е украсен со гумен принт и кенгур џеб за чување на основните работи. Капуљачата со прилагодлив еластичен учкур ќе ви овозможи да останете активни во сите временски услови. Направена е од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Машки дуксер

Кенгур џеб

Капуљача со еластичен учкур

Состав: 68% памук, 32% полиестер

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Категорија Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 531576-01
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 586687-22
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 586687-37
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош