Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
Машки дуксер
Код на производ:
(218237-EM004)
CHAMPION

CHAMPION Color Block

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion COLOR BLOCK машкиот дуксер со капуљача е идеален слој облека за време на свежите пролетни денови. Пријатната мешавина на материјали обезбедува удобност, додека еластичните делови на ракавите и околу половината овој дуксер го задржуваат на место за време на сите активности. Кога ви е студено, капуљачата е тука за да ви обезбеди дополнителна топлина. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Модел: standard fit Прилагодлива капуљача Еластични делови на ракавите и половината Кенгур џеб Материјал: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза.
Подетално

Champion COLOR BLOCK машкиот дуксер со капуљача е идеален слој облека за време на свежите пролетни денови. Пријатната мешавина на материјали обезбедува удобност, додека еластичните делови на ракавите и околу половината овој дуксер го задржуваат на место за време на сите активности. Кога ви е студено, капуљачата е тука за да ви обезбеди дополнителна топлина.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Модел: standard fit
 • Прилагодлива капуљача
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Кенгур џеб
 • Материјал: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош