Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
adidas Water Tiger
Код на производ:
(HA4053)
adidas

adidas Water Tiger

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете ја храброста на тигарот во вашиот ден со adidas Water Tiger детската lifestyle маица за тинејџери. Не треба да трчате маратон. Само уживајте во секојдневните авантури и вечерните саати за релаксација, во удобноста на мекиот памук. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук. Спецификација: Модел: regular fit Кратки ракави Тркалезна еластична крагна Графика Состав: 100% памук.
Подетално

Внесете ја храброста на тигарот во вашиот ден со adidas Water Tiger детската lifestyle маица за тинејџери. Не треба да трчате маратон. Само уживајте во секојдневните авантури и вечерните саати за релаксација, во удобноста на мекиот памук. adidas памучните производи поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Модел: regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна еластична крагна
 • Графика
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош