Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
adidas Sum
Детски фустан
Код на производ:
(HE0063)
adidas

adidas Sum

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 92
 • 98 98
 • 104 104
 • 110 110
 • 116 116
 • 122 122
 • 128 128
 • 134 134
 • 140 140
 • 146 146
 • 152 152
 • 158 158
 • 164 164
 • 170 170
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SUM е детски фустан за девојчиња од adidas Style Summer колекцијата. Невообичаениот дизајн ќе им се допадне на вашите девојчиња. Класичниот крој овозможува целосна слобода на движење. Изработен од мек памук, полиестер и еластин, обезбедува целодневна удобност и комфор додека се носи. adidas логото на предната страна гордо го нагласува автентичниот спортски изглед. Спецификација: Детски фустан за девојчиња Регуларен крој Материјал: 68% памук, 27% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

adidas SUM е детски фустан за девојчиња од adidas Style Summer колекцијата. Невообичаениот дизајн ќе им се допадне на вашите девојчиња. Класичниот крој овозможува целосна слобода на движење. Изработен од мек памук, полиестер и еластин, обезбедува целодневна удобност и комфор додека се носи. adidas логото на предната страна гордо го нагласува автентичниот спортски изглед.
Спецификација:

 • Детски фустан за девојчиња
 • Регуларен крој
 • Материјал: 68% памук, 27% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош