Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски дуксер
Код на производ:
(DD8637-437)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh детскиот дуксер за тинејџери со капуљача се издвојува со култното Swoosh лого на предната и задната страна. Меката ткаенината дава исклучително пријатно чувство и топлина, а затворањето со патент по целата должина овозможува лесно облекување. Еластичните делови на ракавите и половината се тука за да го задржат овој дуксер на место, обезбедувајќи целосна слобода на движење. Спецификација: Модел: Standard fit Капуљача Предни џебови Еластични делови на ракавите и половината Затворање со патент низ целата должина.
Подетално

Nike Sportswear Swoosh детскиот дуксер за тинејџери со капуљача се издвојува со култното Swoosh лого на предната и задната страна. Меката ткаенината дава исклучително пријатно чувство и топлина, а затворањето со патент по целата должина овозможува лесно облекување. Еластичните делови на ракавите и половината се тука за да го задржат овој дуксер на место, обезбедувајќи целосна слобода на движење.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Капуљача
 • Предни џебови
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Затворање со патент низ целата должина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер CU9223-063
  4.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM8067-480
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM8097-050
  2.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.090 ДЕН
  Помош