Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
Машка маица
Код на производ:
(HE2238)
adidas

adidas Designed 4 Gameday

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED 4 GAMEDAY е машка маица со кратки ракави и регуларен крој. Кога не го носите дресот на вашиот тим, облечете ја оваа adidas маица, бидејќи таа е се што ви треба за време на вашите ритуали непосредно пред натпреварот, како и за време на релаксација после тренинг или натпревар. Ќе ве прегрне со задоволство што не сте го почувствувале досега. Дискретното adidas Badge of Sport лого се наоѓа на левата страна и го покажува вашиот спортски дух. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Badge of Sport лого Состав: 97% памук, 3% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas DESIGNED 4 GAMEDAY е машка маица со кратки ракави и регуларен крој. Кога не го носите дресот на вашиот тим, облечете ја оваа adidas маица, бидејќи таа е се што ви треба за време на вашите ритуали непосредно пред натпреварот, како и за време на релаксација после тренинг или натпревар. Ќе ве прегрне со задоволство што не сте го почувствувале досега. Дискретното adidas Badge of Sport лого се наоѓа на левата страна и го покажува вашиот спортски дух.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Badge of Sport лого
 • Состав: 97% памук, 3% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HE4825
  1.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош