Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DM6548-072)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прославете ја вашата љубов кон спортот во Nike Sportswear машкиот дуксер со капуљача. Неговата двојно плетена ткаенина дава супериорно чувство кое ќе сакате да го чувстувате во текот на целата година. Инспириран од неверојатните модели и тимските стилови дизајнирани за спортисти, неговата графика обезбедува ексклузивен изглед. Шевовите на лактите обезбедуваат поприроден изглед и нудат слобода на движење. Патентот со цела должина овозможува слоевито облекување. Високата крагна обезбедува дополнителна покриеност и топлина.Спецификација: Модел: Standard fit Патент низ целата должина Капуљача Машинско перење Состав: 71% памук, 29% полиестер.
Подетално

Прославете ја вашата љубов кон спортот во Nike Sportswear машкиот дуксер со капуљача. Неговата двојно плетена ткаенина дава супериорно чувство кое ќе сакате да го чувстувате во текот на целата година. Инспириран од неверојатните модели и тимските стилови дизајнирани за спортисти, неговата графика обезбедува ексклузивен изглед. Шевовите на лактите обезбедуваат поприроден изглед и нудат слобода на движење. Патентот со цела должина овозможува слоевито облекување. Високата крагна обезбедува дополнителна покриеност и топлина.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Патент низ целата должина
 • Капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 71% памук, 29% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош