Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Машка маица
Код на производ:
(DM3482-010)
NIKE

NIKE Liverpool FC

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Liverpool FC е машка маица која го слави моќниот фудбалски клуб, добропознатиот Ливерпул. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на денот. Лесниот материјал и опуштениот крој придонесуваат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови, без разлика дали вежбате или шетате низ градот. Оваа маица се одликува со кратки ракави и грб во боите на вашиот омилен клуб од Англија. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Практична е да се носи цел ден и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување.Спецификација: Машка маица Кратки ракави Перење во машина Состав: 100% памук Грб на Ливерпул.
Подетално

Nike Liverpool FC е машка маица која го слави моќниот фудбалски клуб, добропознатиот Ливерпул. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на денот. Лесниот материјал и опуштениот крој придонесуваат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови, без разлика дали вежбате или шетате низ градот. Оваа маица се одликува со кратки ракави и грб во боите на вашиот омилен клуб од Англија. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Практична е да се носи цел ден и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Перење во машина
 • Состав: 100% памук
 • Грб на Ливерпул

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош