Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
NIKE Jordan x Paris Saint-Germain
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DB6502-410)
NIKE

NIKE Jordan x Paris Saint-Germain

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.312 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan x Paris Saint-Germain се машки тренерки за секојдневна удобност. Комбинацијата на софистицираноста на Париз и спортскиот лежерен Џордан стил, ќе ви овозможи да изгледате многу впечатливо и уникатно. Логото Jumpman е многу суптилно и ненаметливо, во склад со париската мода. Горните делови на учкурите се украсени со Jordan и Paris Saint-Germain логоа. На внатрешната страна на појасот е сошиен натписот „ICI C'EST PARIS“ (Ова е Париз). Спецификација: Стандарден крој Предни џебови Еден заден џеб Зашиено лого Машинско перење Состав: 82% памук, 18% полиестер .
Подетално

Jordan x Paris Saint-Germain се машки тренерки за секојдневна удобност. Комбинацијата на софистицираноста на Париз и спортскиот лежерен Џордан стил, ќе ви овозможи да изгледате многу впечатливо и уникатно. Логото Jumpman е многу суптилно и ненаметливо, во склад со париската мода. Горните делови на учкурите се украсени со Jordan и Paris Saint-Germain логоа. На внатрешната страна на појасот е сошиен натписот „ICI C'EST PARIS“ (Ова е Париз).
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Еден заден џеб
 • Зашиено лого
 • Машинско перење
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош