Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
adidas Future Icons Feel Fierce
Женски дуксер
Код на производ:
(HF1657)
adidas

adidas Future Icons Feel Fierce

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FUTURE ICONS FEEL FIERCE е женски дуксер со капуљача. Силен и одлучен карактер ќе биде невозможно да се сокрие во овој дуксер, без разлика дали тренирате или сте отишле само до најблиската продавница, бидејќи графиката на моќниот тигар е поставен во централна позиција на дуксерот. Направете моќен и безбеден чекор во новиот ден! Спецификација: Женски дуксер Капуљача со врвка Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas FUTURE ICONS FEEL FIERCE е женски дуксер со капуљача. Силен и одлучен карактер ќе биде невозможно да се сокрие во овој дуксер, без разлика дали тренирате или сте отишле само до најблиската продавница, бидејќи графиката на моќниот тигар е поставен во централна позиција на дуксерот. Направете моќен и безбеден чекор во новиот ден!
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача со врвка
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош