Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5425-010)
NIKE

NIKE Air

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женскиот долен дел тренерки се инспирирани од движењето и се одличен избор за секоја пригода. Можете да ги носите цел ден или на опуштено дружење за време на викендите. Рефлективна Air графика на нозете и извезеното Futura лого, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Пријатната ткаенина обезбедува меко, лесно чувство совршено за секојдневно носење. Црната боја на овој долен дел го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на тимот на Air со Nike Air долниот дел женски тренерки и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Стандарден крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Предни џебови Air графика Futura лого Машинско перење Состав: 100% полиестер Боја: црна .
Подетално

Nike Air женскиот долен дел тренерки се инспирирани од движењето и се одличен избор за секоја пригода. Можете да ги носите цел ден или на опуштено дружење за време на викендите. Рефлективна Air графика на нозете и извезеното Futura лого, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Пријатната ткаенина обезбедува меко, лесно чувство совршено за секојдневно носење. Црната боја на овој долен дел го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на тимот на Air со Nike Air долниот дел женски тренерки и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Предни џебови
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош