Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
Код на производ:
(HA6572)
adidas

adidas Disney Daisy Duck

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изразете го својот спортски стил и смел став со adidas DISNEY DAISY DUCK женскиот долен дел тренерки. Одличен е за динамични денови и разни видови активности. Шарените графики со различни бои и добропознатиот Дизни јунак се поврзани со забавните авантури на хероите на Дизни. Технологијата AEROREADY за брзо сушење носи удобност и чувство на пријатност додека девојчињата се играат или тренираат. Направен е од рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, што е само едно од низата решенија во потрагата за ставање крај на пластичниот отпад. Секој ден е забавен со DISNEY DAISY DUCK долниот дел тренерки за девојчиња.Спецификација: Долен дел тренерки за девојчиња - тренинг Тесен крој Еластичен висок појас AEROREADY технологија Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин.
Подетално

Изразете го својот спортски стил и смел став со adidas DISNEY DAISY DUCK женскиот долен дел тренерки. Одличен е за динамични денови и разни видови активности. Шарените графики со различни бои и добропознатиот Дизни јунак се поврзани со забавните авантури на хероите на Дизни. Технологијата AEROREADY за брзо сушење носи удобност и чувство на пријатност додека девојчињата се играат или тренираат. Направен е од рециклирани материјали и најмалку 60% рециклирана содржина, што е само едно од низата решенија во потрагата за ставање крај на пластичниот отпад. Секој ден е забавен со DISNEY DAISY DUCK долниот дел тренерки за девојчиња.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за девојчиња - тренинг
 • Тесен крој
 • Еластичен висок појас
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 83% рециклиран полиестер, 17% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош