Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
Детски дуксер
Код на производ:
(H59756)
adidas

adidas ARKD3

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ARKD3 е унисекс детски дуксер. Без разлика дали ќе одлучите да доминирате на најблиското или на виртуелното поле, подигнете ја вашата удобност на повисоко ниво, благодарение на мекиот памучен дуксер. Капуљачата и џебовите на овој дуксер ќе придонесат за добриот изглед и функционалноста во исто време. Ретро дизајнот ќе ве мотивира да заблескате во вашиот виртуеле свет.Спецификација: Детски дуксер UNISEX Кенгур џебови Патент со целосна должина Капуљача Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ARKD3 е унисекс детски дуксер. Без разлика дали ќе одлучите да доминирате на најблиското или на виртуелното поле, подигнете ја вашата удобност на повисоко ниво, благодарение на мекиот памучен дуксер. Капуљачата и џебовите на овој дуксер ќе придонесат за добриот изглед и функционалноста во исто време. Ретро дизајнот ќе ве мотивира да заблескате во вашиот виртуеле свет.
Спецификација:

 • Детски дуксер UNISEX
 • Кенгур џебови
 • Патент со целосна должина
 • Капуљача
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош