Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
Код на производ:
(GJ6807)
adidas

adidas Condivo 21

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Навистина е потребна тимска работа за да се направи разлика. Направен со материјал од Primeblue направен од Parley Ocean Plastic, овој adidas Condivo 21 шорц за фудбал игра мала улога во борбата против пластичниот отпад. Мал чекор кон голема цел. Кога сте на терен, Aeroready ве одржува суви. Дизајнот со camo графика е инспириран од движење на водата и помага да се доближи убавината на океанот до пошироката публика. Спецификација: Primeblue Aeroready Боја: сина .
Подетално

Навистина е потребна тимска работа за да се направи разлика. Направен со материјал од Primeblue направен од Parley Ocean Plastic, овој adidas Condivo 21 шорц за фудбал игра мала улога во борбата против пластичниот отпад. Мал чекор кон голема цел. Кога сте на терен, Aeroready ве одржува суви. Дизајнот со camo графика е инспириран од движење на водата и помага да се доближи убавината на океанот до пошироката публика.
Спецификација:

 • Primeblue
 • Aeroready
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas TIRO REFLECTIVE WORDING SHORTS се машки шорцеви за фудбал кои ќе придонесат за в...
  1.952 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas Parma 16 Sho се фудбалски шорцеви дизајнирани за мажи. Шорцевите се изработени ...
  622 ДЕН
  Заштеда 30%
  888 ДЕН
  Помош