Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
Код на производ:
(UMA221M205-01)
UMBRO

UMBRO Arena

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Arena машките lifestyle шорцеви ќе ви ја дадат сета удобност во топлите денови. Едноставниот крој и нагласениот спортски дизајн, лесно ќе се вклопи во секоја спортска комбинација што ќе ја изберете. Еластичниот појас обезбедува удобно вклопување додека страничните џебови се идеални за мали предмети. Umbro логото и страничната лента со натпис ја изразуваат вашата наклонетост кон брендот. Спецификација: Машки lifestyle шорцеви Еластичен појас Странични џебови Umbro лого.
Подетално

Umbro Arena машките lifestyle шорцеви ќе ви ја дадат сета удобност во топлите денови. Едноставниот крој и нагласениот спортски дизајн, лесно ќе се вклопи во секоја спортска комбинација што ќе ја изберете. Еластичниот појас обезбедува удобно вклопување додека страничните џебови се идеални за мали предмети. Umbro логото и страничната лента со натпис ја изразуваат вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Машки lifestyle шорцеви
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош