Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Just Don't Quit
NIKE Just Don't Quit
NIKE Just Don't Quit
NIKE Just Don't Quit
Детска маица
Код на производ:
(36J077-001)
NIKE

NIKE Just Don't Quit

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
712 ДЕН
Заштеда: 178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JUST DONT QUIT е детска маица за девојчиња, која ќе ѝ обезбеди леснотија и слобода на движење на вашето девојче, додека, воедно ѝ дава мотивациска порака. Направена е за да може да одговори на сите предизвици во текот на секојдневните активности. Името на оваа маица го има и на самата маица во форма на графички принт и јасно ја изразува спортската посветеност и нежната страна на вашето девојче. Изработена е од исклучително мека памучна ткаенина која дава пријатно чувство при контакт со кожата. Маицата се одликува е со кратки ракави, со заоблен раб и лесно се вклопува во разни комбинации на облека. Доколку сакате удобна lifestyle маица која непогрешливо ја покажува лојалноста кон овој светски познат бренд, маичката Nike JUST DONT QUIT е идеален избор за вашето девојче. Спецификација: Детска маица за девојчиња Состав: 100% памук Графички принт Кратки ракави.
Подетално

Nike JUST DONT QUIT е детска маица за девојчиња, која ќе ѝ обезбеди леснотија и слобода на движење на вашето девојче, додека, воедно ѝ дава мотивациска порака. Направена е за да може да одговори на сите предизвици во текот на секојдневните активности. Името на оваа маица го има и на самата маица во форма на графички принт и јасно ја изразува спортската посветеност и нежната страна на вашето девојче. Изработена е од исклучително мека памучна ткаенина која дава пријатно чувство при контакт со кожата. Маицата се одликува е со кратки ракави, со заоблен раб и лесно се вклопува во разни комбинации на облека. Доколку сакате удобна lifestyle маица која непогрешливо ја покажува лојалноста кон овој светски познат бренд, маичката Nike JUST DONT QUIT е идеален избор за вашето девојче.
Спецификација:

 • Детска маица за девојчиња
 • Состав: 100% памук
 • Графички принт
 • Кратки ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 36J088-C87
  712 ДЕН
  Заштеда 20%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 36J247-Y4K
  712 ДЕН
  Заштеда 20%
  890 ДЕН
  Помош