Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
UMBRO Arena
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA221M104-02)
UMBRO

UMBRO Arena

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Arena се долен дел машки тренерки со модерен, привлечен изглед. Можете да ги комбинирате со горниот дел во комплет, или со вашиот омилен дуксер или маица. Поедноставен, а во исто време впечатлив, овој долен дел тренерки ќе ѝ даде на секоја ваша комбинација на облека изразито спортски изглед. Малку заострените ногавици даваат чист изглед и дозволуваат вашите патики да се истакнат. Еластичната прилагодлива лента на појасот и еластичните делови на ногавиците обезбедуваат идеално вклопување. Спецификација: Долен дел тренерки за мажи Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Umbro лого.
Подетално

Umbro Arena се долен дел машки тренерки со модерен, привлечен изглед. Можете да ги комбинирате со горниот дел во комплет, или со вашиот омилен дуксер или маица. Поедноставен, а во исто време впечатлив, овој долен дел тренерки ќе ѝ даде на секоја ваша комбинација на облека изразито спортски изглед. Малку заострените ногавици даваат чист изглед и дозволуваат вашите патики да се истакнат. Еластичната прилагодлива лента на појасот и еластичните делови на ногавиците обезбедуваат идеално вклопување.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за мажи
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош