Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM6552-133)
NIKE

NIKE Sportswear

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прославете ја вашата љубов кон спортот во Nike Sportswear машкиот долен дел тренерки. Неговата двојно плетена ткаенина дава супериорно чувство кое ќе ви овозможи да ги носите овие тренерки во текот на целата година. Инспирирани од неверојатните модели и тимски стилови дизајнирани за спортистите, нивната графика обезбедува ексклузивен изглед. Шевовите на колената и нозете даваат поприроден изглед и нудат слобода на движење. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање на малите предмети. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување. Спецификација: Модел: Standard fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови и голем џеб со патент Машинско перење Состав: 71% памук, 29 % полиестер.
Подетално

Прославете ја вашата љубов кон спортот во Nike Sportswear машкиот долен дел тренерки. Неговата двојно плетена ткаенина дава супериорно чувство кое ќе ви овозможи да ги носите овие тренерки во текот на целата година. Инспирирани од неверојатните модели и тимски стилови дизајнирани за спортистите, нивната графика обезбедува ексклузивен изглед. Шевовите на колената и нозете даваат поприроден изглед и нудат слобода на движење. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање на малите предмети. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови и голем џеб со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 71% памук, 29 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош