Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
NIKE Sport Dri-FIT
Код на производ:
(DH9081-011)
NIKE

NIKE Sport Dri-FIT

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Секогаш подготвени за топка, Jordan Sport Dri-FIT машките шорцеви за кошарка ќе ви овозможат неверојатен комфор и урбан, модере стил. Лесни и удобни, направени со Dri-FIT технологија, која ќе ви помогне да останете суви и свежи. Испечатените детали и сошиената „BC“ етикета оддаваат почит на легендарните утрински вежби на неверојатниот Џордан. Спецификација: Standard fit Dri-FIT технологија Еластичен прилагодлив појас Џебови Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Секогаш подготвени за топка, Jordan Sport Dri-FIT машките шорцеви за кошарка ќе ви овозможат неверојатен комфор и урбан, модере стил. Лесни и удобни, направени со Dri-FIT технологија, која ќе ви помогне да останете суви и свежи. Испечатените детали и сошиената „BC“ етикета оддаваат почит на легендарните утрински вежби на неверојатниот Џордан.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош