Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
NIKE THERMA
Машки дуксер
Код на производ:
(CU6231-816)
NIKE

NIKE THERMA

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike THERMA е машки дуксер со капуљача, кој е идеален за тренинзи во текот студените денови. Стандардниот крој, со еластични делови во пределот на половината и на ракавите, кои се таму за да ја задржат топлината и да ги спречат непотребните движења на дуксерот, е дел од класичниот Nike стил на дуксери. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви додека вежбате. Ткаенината Nike Therma помага да се задржи топлината, додека страничните џебови обезбедуваат простор за складирање. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а рацете можете да ги загреете во кенгур џебовите или да одложите некои ситници. Спецификација: Состав: 100% полиестер Машинско перење Стандарден крој Патент Кенгур џебови Боја: портокалова.
Подетално

Nike THERMA е машки дуксер со капуљача, кој е идеален за тренинзи во текот студените денови. Стандардниот крој, со еластични делови во пределот на половината и на ракавите, кои се таму за да ја задржат топлината и да ги спречат непотребните движења на дуксерот, е дел од класичниот Nike стил на дуксери. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од површината на кожата и ви овозможува да останете суви додека вежбате. Ткаенината Nike Therma помага да се задржи топлината, додека страничните џебови обезбедуваат простор за складирање. Прилагодливата капуљача дополнително ќе ве заштити од студеното време, а рацете можете да ги загреете во кенгур џебовите или да одложите некои ситници.
Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Машинско перење
 • Стандарден крој
 • Патент
 • Кенгур џебови
 • Боја: портокалова

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CZ2425-451
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DD2102-010
  4.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.090 ДЕН
  Помош