Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски хеланки
Код на производ:
(DO2577-237)
NIKE

NIKE Sportswear

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear женските хеланки се дизајнирани за секоја пригода и во секоја комбинација облека. Направени се од материјал кој е неверојатно мек и кој едноставно ја гали вашата кожа. Логото Swoosh им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира за брзо да се исуши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот. Носете ги Nike Sportswear женските хеланки и чувствувајте се полни со самодоверба во текот на денот. Спецификација: Еластичен појас Можат да се перат во машина Тесен крој Состав на материјал: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс.
Подетално

Nike Sportswear женските хеланки се дизајнирани за секоја пригода и во секоја комбинација облека. Направени се од материјал кој е неверојатно мек и кој едноставно ја гали вашата кожа. Логото Swoosh им дава до знаење на сите дека сте дел од тимот на Nike. Технологијата Dri-FIT ја апсорбира потта од вашето тело и ја дистрибуира за брзо да се исуши, што значи дека ќе останете суви и фокусирани на тренингот. Носете ги Nike Sportswear женските хеланки и чувствувајте се полни со самодоверба во текот на денот.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Можат да се перат во машина
 • Тесен крој
 • Состав на материјал: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош