Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
adidas Sportswear Mission V
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HE3078)
adidas

adidas Sportswear Mission V

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Моментална цена
4.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изгледајте и чувствувајте се самоуверено во adidas Sportswear Mission V женските lifestyle панталони. Дали го знаете чувството кога ја надминувате секоја препрека и го постигнувате она кон што се стремите? Тоа е тоа. Широките ногавици даваат позитивни вибрации, а високиот струк и slim fit моделот овозможуваат да вашата силуета да се истакне во прв план. Спецификација: Модел: slim fit Широки ногавици Висок струк Еластичен појас Страничен џеб со патент Состав: 81% памук , 11% рециклиран полиестер, 8% еластин.
Подетално

Изгледајте и чувствувајте се самоуверено во adidas Sportswear Mission V женските lifestyle панталони. Дали го знаете чувството кога ја надминувате секоја препрека и го постигнувате она кон што се стремите? Тоа е тоа. Широките ногавици даваат позитивни вибрации, а високиот струк и slim fit моделот овозможуваат да вашата силуета да се истакне во прв план.
Спецификација:

 • Модел: slim fit
 • Широки ногавици
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Страничен џеб со патент
 • Состав: 81% памук , 11% рециклиран полиестер, 8% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош