Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
NIKE One Club
Женски хеланки
Код на производ:
(DD0249-610)
NIKE

NIKE One Club

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чувствувајте се сигурни во Nike One женските хеланки за тренинг. Направени се од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Растегливата ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно. Во овие хеланки можете да ги изведувате сите вежби, бидејќи се направени од непроѕирен материјал. Страните се дизајнирани без шевови, а појасот во V форма на задната страна ја нагласува вашата силуета. Двата скриени џебови во појасот се совршени за ситници, а задниот џеб е доволно голем за да го складирате вашиот телефон. Спецификација: ¾ должина Појас со средна висина Dri-FIT технологија Состав: 79% полиестер, 21% спандек Страни без шевови.
Подетално

Чувствувајте се сигурни во Nike One женските хеланки за тренинг. Направени се од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Растегливата ткаенина со Dri-FIT технологија ја отстранува потта од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно. Во овие хеланки можете да ги изведувате сите вежби, бидејќи се направени од непроѕирен материјал. Страните се дизајнирани без шевови, а појасот во V форма на задната страна ја нагласува вашата силуета. Двата скриени џебови во појасот се совршени за ситници, а задниот џеб е доволно голем за да го складирате вашиот телефон.
Спецификација:

 • ¾ должина
 • Појас со средна висина
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 79% полиестер, 21% спандек
 • Страни без шевови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош