Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM4673-013)
NIKE

NIKE Sportswear

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сакате да изгледате како штотуку да сте дојдени од патеката, скокнете во удобноста на Nike Sportswear машкиот долен дел тренерки. Меката, плетена ткаенина ви овозможува да останете стоплени во текот на студените денови. Стеснетите ногавици со еластични манжетни ви даваат модерен, аеродинамичен изглед. Страничните џебови нудат простор за складирање на мали предмети и ви овозможуваат да ги загреете рацете. Nike Sportswear машкиот долен дел тренерки се направени од најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Модел: Standard fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Стеснети ногавици Еластични гаќи Машинско перење Состав : 100% полиестер.
Подетално

Ако сакате да изгледате како штотуку да сте дојдени од патеката, скокнете во удобноста на Nike Sportswear машкиот долен дел тренерки. Меката, плетена ткаенина ви овозможува да останете стоплени во текот на студените денови. Стеснетите ногавици со еластични манжетни ви даваат модерен, аеродинамичен изглед. Страничните џебови нудат простор за складирање на мали предмети и ви овозможуваат да ги загреете рацете. Nike Sportswear машкиот долен дел тренерки се направени од најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Стеснети ногавици
 • Еластични гаќи
 • Машинско перење
 • Состав : 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош