Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA221M108-01)
UMBRO

UMBRO Pro Training

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Pro Training се долен дел машки тренерки со намален и елегантен изглед. Чистите дизајнерски линии го олеснуваат вклопувањето во сите комбинации. Еластичниот појас со скриено прилагодување, обезбедува персонализирано вклопување, а патентот на долниот дел од ногавиците ви овозможува лесно пресоблекување. Идеални се, кога станува збор за тренинг и кога треба да бидете подготвени за брзо време. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас со скриено прилагодување Странични џебови Umbro лого.
Подетално

Umbro Pro Training се долен дел машки тренерки со намален и елегантен изглед. Чистите дизајнерски линии го олеснуваат вклопувањето во сите комбинации. Еластичниот појас со скриено прилагодување, обезбедува персонализирано вклопување, а патентот на долниот дел од ногавиците ви овозможува лесно пресоблекување. Идеални се, кога станува збор за тренинг и кога треба да бидете подготвени за брзо време.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас со скриено прилагодување
 • Странични џебови
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош