Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
adidas Terrex Liteflex
Код на производ:
(H51473)
adidas

adidas Terrex Liteflex

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 XS
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 L
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 XL
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX LITEFLEX е женски шорц за планинарење. Изработен е од лесен материјал и е идеален за летни температури. Без оглед на вашето темпо, прилагодливиот појас дополнително ја подобрува удобноста и ги спречува несаканите движења. Има странични џебови со патент во кои можете да ги чувате сите ваши ситници. Бидејќи се грижиме за животната средина, овој шорц е направен од рециклирани материјали. Спецификација: Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин Странични џебови со патент Прилагодлив појас Машинско перење.
Подетално

adidas TERREX LITEFLEX е женски шорц за планинарење. Изработен е од лесен материјал и е идеален за летни температури. Без оглед на вашето темпо, прилагодливиот појас дополнително ја подобрува удобноста и ги спречува несаканите движења. Има странични џебови со патент во кои можете да ги чувате сите ваши ситници. Бидејќи се грижиме за животната средина, овој шорц е направен од рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Странични џебови со патент
 • Прилагодлив појас
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32 XS
  34 S
  36 S
  38 M
  40 M
  42 L
  44
  46
  48 XL
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош