Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
Машки дуксер
Код на производ:
(DD8222-437)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh Tech Fleece машкиот дуксер со капуљача значително го подобрува вашиот основен стил. Мазна од двете страни, Tech Fleece ткаенината обезбедува импресивна топлина, без дополнителна тежина. Нагласеното Swoosh лого и извезената графика на задниот раб и под капуљачата ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Еластичните делови на ракавите и половината обезбедуваат удобност, а предните џебови овозможуваат брзо складирање на мали предмети. Направен е од рециклирани влакна Учкурите на капуљачата овозможуваат опции за стилизирање и прилагодување. Спецификација: Модел: Standard fit Tech Fleece ткаенина Еластични делови на ракавите и половината Прилагодлива капуљача Предни џебови Материјал: 66% памук, 34% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Swoosh Tech Fleece машкиот дуксер со капуљача значително го подобрува вашиот основен стил. Мазна од двете страни, Tech Fleece ткаенината обезбедува импресивна топлина, без дополнителна тежина. Нагласеното Swoosh лого и извезената графика на задниот раб и под капуљачата ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Еластичните делови на ракавите и половината обезбедуваат удобност, а предните џебови овозможуваат брзо складирање на мали предмети. Направен е од рециклирани влакна Учкурите на капуљачата овозможуваат опции за стилизирање и прилагодување.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Tech Fleece ткаенина
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови
 • Материјал: 66% памук, 34% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош