Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
NIKE Graphic
Детска маица
Код на производ:
(36J247-Y4K)
NIKE

NIKE Graphic

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike GRAPHIC е детска маица за девојчиња која носи бескомпромисна удобност и пријатност во контакт со детската кожа. Оваа класична маица со кратки ракави им овозможува на вашите деца да се движат слободно. Исклучително мекиот памучен материјал дава чувство на леснотија и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Маичката на предната страна има интересна графика и познатото Nike лого, кое јасно ја покажува спортската посветеност на вашите миленици уште од најраните денови. Nike Graphic детската маица за девојчиња е совршен избор за активниот ден на вашето дете. Спецификација: Маица за девојчиња Состав: 100% памук Кратки ракави Класичен крој.
Подетално

Nike GRAPHIC е детска маица за девојчиња која носи бескомпромисна удобност и пријатност во контакт со детската кожа. Оваа класична маица со кратки ракави им овозможува на вашите деца да се движат слободно. Исклучително мекиот памучен материјал дава чувство на леснотија и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Маичката на предната страна има интересна графика и познатото Nike лого, кое јасно ја покажува спортската посветеност на вашите миленици уште од најраните денови. Nike Graphic детската маица за девојчиња е совршен избор за активниот ден на вашето дете.
Спецификација:

 • Маица за девојчиња
 • Состав: 100% памук
 • Кратки ракави
 • Класичен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош