Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женска јакна
Код на производ:
(DD6847-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете ја Nike Dri-FIT Swoosh Run женска јакна за трчање и чувствувајте се пријатно додека трчате. Мекото чувство што го дава ќе ве освои од прв момент. Технологијата Dri-FIT, која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Swoosh графиката на градите го слави култното лого и тркачите кои го носат. Женската јакна за трчање Nike Dri-FIT Swoosh Run е направена од најмалку 75% рециклиран материјал. Спецификација: Два странични џебови Рефлектирачки детали Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Носете ја Nike Dri-FIT Swoosh Run женска јакна за трчање и чувствувајте се пријатно додека трчате. Мекото чувство што го дава ќе ве освои од прв момент. Технологијата Dri-FIT, која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Swoosh графиката на градите го слави култното лого и тркачите кои го носат. Женската јакна за трчање Nike Dri-FIT Swoosh Run е направена од најмалку 75% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Два странични џебови
 • Рефлектирачки детали
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош