Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
LONSDALE Mili
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(LNA221M106-01)
LONSDALE

LONSDALE Mili

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
2.195 ДЕН
Заштеда: 2.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни и еластични, совршени за спортски активности и доволно издржливи за секојдневно носење, Lonsdale Mili машките lifestyle панталони се идеални за секоја прилика. Ткаенината е доволно издржлива за да ги издржи дури и најинтензивните активности. Џебовите се идеални за складирање на основните работи. Без разлика дали се занимавате со спортски активности, се наоѓате на прошетка во природа или ја сакате секојдневната удобност додека шетате низ градот, овие Lonsdale MILI машки lifestyle панталони се идеален избор за вас. Спецификација: Карго џебови Странични џебови Машинско перење.
Подетално

Лесни и еластични, совршени за спортски активности и доволно издржливи за секојдневно носење, Lonsdale Mili машките lifestyle панталони се идеални за секоја прилика. Ткаенината е доволно издржлива за да ги издржи дури и најинтензивните активности. Џебовите се идеални за складирање на основните работи. Без разлика дали се занимавате со спортски активности, се наоѓате на прошетка во природа или ја сакате секојдневната удобност додека шетате низ градот, овие Lonsdale MILI машки lifestyle панталони се идеален избор за вас.
Спецификација:

 • Карго џебови
 • Странични џебови
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош