Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
Машки дуксер
Код на производ:
(UMA221M609-01)
UMBRO

UMBRO Pro Training

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Pro Training е машки дуксер со капуљача со поедноставен изглед, со Umbro лого што ја открива вашата енергија и спортскиот дух. Затворањето со патент овзоможува да го носите како лесна јакна кога температурите паѓаат. Капуљачата нуди дополнителна топлина и заштита. Лесно се комбинира со долен дел тренерки, но и со вашите омилени фармерки, за помодерен изглед. Спецификација: Машки дуксер со капуљача Затворање со патент по целата должина Предни џебови Umbro лого.
Подетално

Umbro Pro Training е машки дуксер со капуљача со поедноставен изглед, со Umbro лого што ја открива вашата енергија и спортскиот дух. Затворањето со патент овзоможува да го носите како лесна јакна кога температурите паѓаат. Капуљачата нуди дополнителна топлина и заштита. Лесно се комбинира со долен дел тренерки, но и со вашите омилени фармерки, за помодерен изглед.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капуљача
 • Затворање со патент по целата должина
 • Предни џебови
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош