Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
adidas Designed 4 Running
Машка маица за трчање
Код на производ:
(HC9826)
adidas

adidas Designed 4 Running

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со adidas DESIGNED 4 RUNNING машката маица за трчање секој ден е нова можност да ги постигнете вашите цели за трчање. Облечете ја оваа маица и поминете ги завртаните километри, со технологијата AEROREADY која ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви и свежи. Меката и удобна ткаенина ви нуди секојдневна удобност. adidas DESIGNED 4 RUNNING машката маица за трчање е изработена од Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси.Спецификација: Модел: regular fit Кратки ракави Тркалезна крагна AEROREADY Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Со adidas DESIGNED 4 RUNNING машката маица за трчање секој ден е нова можност да ги постигнете вашите цели за трчање. Облечете ја оваа маица и поминете ги завртаните километри, со технологијата AEROREADY која ја апсорбира влагата и ви помага да останете суви и свежи. Меката и удобна ткаенина ви нуди секојдневна удобност. adidas DESIGNED 4 RUNNING машката маица за трчање е изработена од Primeblue рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Модел: regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна крагна
 • AEROREADY
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош