Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear SwooshTech Fleece
NIKE Sportswear SwooshTech Fleece
NIKE Sportswear SwooshTech Fleece
NIKE Sportswear SwooshTech Fleece
NIKE Sportswear SwooshTech Fleece
NIKE Sportswear SwooshTech Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DH1023-437)
NIKE

NIKE Sportswear SwooshTech Fleece

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Fleece се долен дел машки тренерки кои совршено ќе ве загреат, без да чувствувате дополнителна тежина. Освежете го спортскиот стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Лесната Tech Fleece ткаенина, со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност при носење. Еластичниот појас со врвка придонесува за удобност и можете да го прилагодите долниот дел од тренерката според вашите мерки. Џебовите со патент врамени со лента, за ефект, се детали кои додаваат автентичност. Спецификација: Тесен крој Состав: 66% памук, 34% полиестер Џебови со патент Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Tech Fleece се долен дел машки тренерки кои совршено ќе ве загреат, без да чувствувате дополнителна тежина. Освежете го спортскиот стил со врвен изглед и бескомпромисна удобност. Лесната Tech Fleece ткаенина, со врвни изолациски својства обезбедува топлина и удобност при носење. Еластичниот појас со врвка придонесува за удобност и можете да го прилагодите долниот дел од тренерката според вашите мерки. Џебовите со патент врамени со лента, за ефект, се детали кои додаваат автентичност.
Спецификација:

 • Тесен крој
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер
 • Џебови со патент
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош