Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
adidas Condivo 21
Машки дрес
Код на производ:
(GJ6801)
adidas

adidas Condivo 21

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Навистина е потребна тимска работа за да се направи разлика. Направен со материјал од Primeblue направен од Parley Ocean Plastic, овој adidas Condivo 21 дрес за фудбал игра мала улога во борбата против пластичниот отпад. Мал чекор кон голема цел. Кога сте на терен, Aeroready ве одржува суви. Дизајнот со camo графика е инспириран од движење на водата и помага да се доближи убавината на океанот до пошироката публика. Спецификација: Primeblue Aeroready Боја: сина .
Подетално

Навистина е потребна тимска работа за да се направи разлика. Направен со материјал од Primeblue направен од Parley Ocean Plastic, овој adidas Condivo 21 дрес за фудбал игра мала улога во борбата против пластичниот отпад. Мал чекор кон голема цел. Кога сте на терен, Aeroready ве одржува суви. Дизајнот со camo графика е инспириран од движење на водата и помага да се доближи убавината на океанот до пошироката публика.
Спецификација:

 • Primeblue
 • Aeroready
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дрес
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош