Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
Машки дуксер
Код на производ:
(DM5458-113)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh League

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh League машкиот дуксер со капуљача додава модерна вибрација на вашиот секојдневен стил. Изработен од мек материјал, овој дуксер ќе ви обезбеди оптимална удобност. Swoosh графиката нуди винтиџ стил на тимското единство. Прилагодливата капуљача ви овозможува да го адаптирате дуксерот на вашите потреби.Спецификација: Модел: Standard fit Еластичнни делови на ракавите и половината Предни џебови Прилагодлива капуљача Машинско перење Состав: 80% памук, 20 % полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Swoosh League машкиот дуксер со капуљача додава модерна вибрација на вашиот секојдневен стил. Изработен од мек материјал, овој дуксер ќе ви обезбеди оптимална удобност. Swoosh графиката нуди винтиџ стил на тимското единство. Прилагодливата капуљача ви овозможува да го адаптирате дуксерот на вашите потреби.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Еластичнни делови на ракавите и половината
 • Предни џебови
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош