Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
NIKE The Shoes
Детска маица
Код на производ:
(95B140-001)
NIKE

NIKE The Shoes

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan The Shoes детската lifestyle маица ги истакнува омилените кошаркарски потези на вашето момче, на оваа класична и удобна маица. Памучната ткаенина е мека и удобна додека еластичната крагна е растеглива и обезбедува удобност. Атрактивната графика ќе го нагласи стилот на вашиот тинејџер во секоја прилика. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Еластична крагна Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Jordan The Shoes детската lifestyle маица ги истакнува омилените кошаркарски потези на вашето момче, на оваа класична и удобна маица. Памучната ткаенина е мека и удобна додека еластичната крагна е растеглива и обезбедува удобност. Атрактивната графика ќе го нагласи стилот на вашиот тинејџер во секоја прилика.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Еластична крагна
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 95A088-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 95B240-023
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош