Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM4680-068)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Sportswear машкиот долен дел тренерки му даваат спортски изглед на класичниот карго стил. Направени се од мека ткаенина која обезбедува целодневна удобност. Товарните џебови на нозете ви нудат доволно простор за складирање на сите ваши потребни ситници. Спецификација: Модел: Standard fit Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Еластични делови на ногавиците Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Sportswear машкиот долен дел тренерки му даваат спортски изглед на класичниот карго стил. Направени се од мека ткаенина која обезбедува целодневна удобност. Товарните џебови на нозете ви нудат доволно простор за складирање на сите ваши потребни ситници.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош